Puisteainete hinnakiri

 

Freesasfalt (al. 12 €/t)

Killustik (al. 12 €/t)

Fraktsioonid:
0-4mm 12€/t
0-8mm 12€/t
4-16mm 13€/t
16-32mm 14€/t
32-64mm 12€/t
0-100mm 12€/t
100-300mm 12€/t

Kruus ( 7 €/t)

Ehitusliiv (10 €/t)

Mults (40€/m3)

Ämber materjali (1.5€)

 

Lisaks pakume kohaletoimetamist 15-tonnise kandevõimega kallurautoga ning 30-tonnise kandevõimega poolhaagisega:

 

Puisteainete Transport:

 

Tartu linna piires:

15t kallur (koorem) – 35€

30t poolhaagis (koorem) – 45€

 

Kaugemate sihtkohtade puhul rakendub veotasu 1.5€ / edasi-tagasi kilomeetrid (alguspunkt Tõrvandi).

 

Kõigile hindadele lisandub käibemaks.

Killustiku müük

Killustiku müük koos transpordiga. Müüme killustikku ja toimetame selle kohale Tartus, Tartumaal ja lähiümbruses. Saadaval erinevad suurused ehk fraktsioonid: Peenkillustik, keskmine killustik, jämekillustik – mida jämedam killustik, seda suurem koormustaluvus.

Freesasfalti müük

Freesasfalti müük Tartus ja Tartumaal. Freesasfalt ehk üles freesitud asfalt on taaskasutusse võetud teekate, mis koosneb purustatud asfaltist ja bituumenist. Freesasfalt on hea kattelahendus väikese koormusega teedele, platsidele ja parklatele.

Kruusa müük

Purustatud loodusliku kruusa müük. Meie laoplats asub Tõrvandis, kust veame kruusa sihtkohtadesse kallurauto või poolhaagisega. Kruus sobib hästi väiksema koormusega teede rajamiseks või täitematerjaliks kohtades, kus on vaja hästi tihendatavat aluspinda.

Ehitusliiva müük

Ehitusliiva müük Tartus ja Tartumaal. Ehitusliiv on ideaalne komponent erinevateks ehitusega seotud protsessideks: tsemendi valmistamiseks, teede ehitamiseks, sillutiste rajamiseks aluskihina ja teisteks ehitustöödeks. Toimetame liiva vajadusel otse ehitusplatsile.

Multši müük

Multši müük Tartus ja Tartumaal – koos transpordiga. Multš on puukoorest või hakkepuidust valmistatud puistematerjal, mida kasutatakse dekoratiivse kattena hekkide all ja peenardes, aga ka näiteks jalgteede, metsaradade ja terviseradade kattena.

Mulla müük

Vajad sõelutud mulda Tartus, Tartumaal või lähiümbruses? Müüme looduslikku mulda, mis sobib suurepäraselt aiatöödeks, haljastustöödeks, aia tasandamiseks, taimede kasvatamiseks jms. Toimetame mulla kohale kallurauto või poolhaagisega.