Mulla müük

Mulla müük Tartus ja Tartumaal

Sõelutud mulla müük ja transport. Müüme kvaliteetset sõelutud mulda Tartus, Tartumaal ja Lõuna-Eestis. Kvaliteetne ja toiteainerikas sõelutud muld sobib suurepäraselt koduaia loomiseks ja tasandamiseks ning haljastuseks.

Milleks mulda kasutatakse?

Muld ümbritseb meid küll kõikjal, kuid vahetevahel on vaja seda spetsiifilisel kujul ja sõmeras vormis, et vormida seda vastavalt kasutusotstarbele. Meie sõelutud muld sobib suurepäraselt haljastustöödeks ja peenarde rajamiseks ning tänu oma kõrgele toiteainete sisaldusele sobib nii muru kui ka aiataimede kasvatamiseks. 

Lisaks saab seda kasutada ka istutusmullana, et luua taimejuurtele hea ja soodne kasvupinnas.

Mulla hind

 • Mulla hind on  12 € / tonn + km

Mulla transport Tartu linna piires

 • 15 tonnine kallur (koorem) – 35 € + km
 • 30 tonnine poolhaagis (koorem) – 45 € + km

Mulla transport Tartust kaugemale

 • Meie laoplats ja vedude alguspunkt asub Tõrvandis.
 • Kaugemate sihtkohtade puhul rakendub koormale veotasu 1.5 € kilomeetri kohta (nii edasi kui ka tagasi).

NB! Kõigile hindadele lisandub käibemaks

Miks valida sõelutud muld?

Sõelutud muld, nagu ka nimi ütleb, on saadud tavaliselt kooritud pinnase läbisõelumise teel. Kuna mullastik võib ka mõnekümne meetri raadiuses olla erineva koostise, happesuse ja omadustega, on keeruline pakkuda suurtes kogustes sõelutud mulda ideaalsena – nagu öeldakse, ideaalset, täiesti puhast ja süsimusta mulda saab poest kotiga.

Sellegipoolest on meie pakutav sõelutud muld kõrge kvaliteediga ning sobib väga hästi näiteks haljastustöödeks, aiatöödeks, aukude täitmiseks, aia tasandamiseks ja muru uuendamiseks. Suuremal pinnasel aiatööde tegemiseks on sõelutud muld mõistlik ja optimaalne valik.

Küsi mulla hinnapakkumist

  Saada võimalikult täpsed andmed

  Vaatame üle, kuhu ja millist kogus soovid ning teeme hinnapakkumise kiirelt ja mugavalt. Mida rohkem infot sisestad, seda kiiremini saad ka meiepoolse hinnapakkumise.

  Küsi meilt nõu

  Kui Sul on küsimusi puisteainete, nende veo, ligipääsetavuse ja teiste asjassepuutuvate teemade osas, võta meiega ühendust – nõustame ja aitame.

  Killustiku müük

  Killustiku müük koos transpordiga. Müüme killustikku ja toimetame selle kohale Tartus, Tartumaal ja lähiümbruses. Saadaval erinevad suurused ehk fraktsioonid: Peenkillustik, keskmine killustik, jämekillustik – mida jämedam killustik, seda suurem koormustaluvus.

  Kruusa müük

  Purustatud loodusliku kruusa müük. Meie laoplats asub Tõrvandis, kust veame kruusa sihtkohtadesse kallurauto või poolhaagisega. Kruus sobib hästi väiksema koormusega teede rajamiseks või täitematerjaliks kohtades, kus on vaja hästi tihendatavat aluspinda.

  Multši müük

  Multši müük Tartus ja Tartumaal – koos transpordiga. Multš on puukoorest või hakkepuidust valmistatud puistematerjal, mida kasutatakse dekoratiivse kattena hekkide all ja peenardes, aga ka näiteks jalgteede, metsaradade ja terviseradade kattena.

  Freesasfalti müük

  Freesasfalti müük Tartus ja Tartumaal. Freesasfalt ehk üles freesitud asfalt on taaskasutusse võetud teekate, mis koosneb purustatud asfaltist ja bituumenist. Freesasfalt on hea kattelahendus väikese koormusega teedele, platsidele ja parklatele.

  Ehitusliiva müük

  Ehitusliiva müük Tartus ja Tartumaal. Ehitusliiv on ideaalne komponent erinevateks ehitusega seotud protsessideks: tsemendi valmistamiseks, teede ehitamiseks, sillutiste rajamiseks aluskihina ja teisteks ehitustöödeks. Toimetame liiva vajadusel otse ehitusplatsile.

  Mulla müük

  Vajad sõelutud mulda Tartus, Tartumaal või lähiümbruses? Müüme looduslikku mulda, mis sobib suurepäraselt aiatöödeks, haljastustöödeks, aia tasandamiseks, taimede kasvatamiseks jms. Toimetame mulla kohale kallurauto või poolhaagisega.