Kruusa müük Tartus

Kruusa müük ja transport Tartus ja Tartumaal

Kruusa müük ja kohaletoimetamine – müüme ja transpordime purustatud kruusa ning looduslikku kruusa Tartus, Tartumaal ja lähiümbruses. Purustatud kruus on toodetud loodusliku kruusa purustamise teel, et kivifraktsioonide suurust kruusasegus vähendada.

Milleks kruusa kasutatakse?

Kruus on laialt levinud ja mitmekülge ehitusmaterjal, mis on kasutusel nii teekatte materjalina, ehitussegudes kui ka täitematerjalina. Tänu heale tihendatavusele saab kruusa kasutada nii püsiva aluskihina, kuid selle lihtne teisaldatavus võimaldab kruusast luua aluspindasid ka ajutiseks kasutamiseks.

Kruusa hind

 • Loodusliku kruusa hind: 7 € / tonn + km
 • Purustatud kruusa hind: 12 € / tonn + km

Kruusa transport Tartu linna piires

 • 15 tonnine kallur (koorem) – 35 € + km
 • 30 tonnine poolhaagis (koorem) – 45 € + km

Kruusa transport Tartust kaugemale

 • Meie laoplats ja vedude alguspunkt asub Tõrvandis.
 • Kaugemate sihtkohtade puhul rakendub koormale veotasu 1.5 € kilomeetri kohta (nii edasi kui ka tagasi).

NB! Kõigile hindadele lisandub käibemaks

Kruusa omadused - miks valida, miks mitte?

Kruusa selge eelis alternatiivsete materjalide ees on selle väga soodne hind – sellest ka kruusa lai kasutus kohtades, kus oma omaduste poolest poleks tegemist ehk parima valikuga. Ometi on on kruus piisavalt mitmekülgne, et ajutiselt või paljudes kohtades ka püsivalt täita pinnakatte rolli. 

Kruusa kõige suuremad miinused teekattena on tolmamine, aukude teke ja trepistumine juhul, kui selle liikluskoormus on suur. Samas on kruusatee hooldus soodne – augud ja trepid saab kaotada hööveldamisega ning tolmamist piirata soolatamise ja kastmisega. Küll on aga kruusateede hooldusvälp näiteks freesasfaltiga võrreldes oluliselt tihedam.

Küsi kruusa hinnapakkumist

  Saada võimalikult täpsed andmed

  Vaatame üle, kuhu ja millist kogus soovid ning teeme hinnapakkumise kiirelt ja mugavalt. Mida rohkem infot sisestad, seda kiiremini saad ka meiepoolse hinnapakkumise.

  Küsi meilt nõu

  Kui Sul on küsimusi puisteainete, nende veo, ligipääsetavuse ja teiste asjassepuutuvate teemade osas, võta meiega ühendust – nõustame ja aitame.

  Mulla müük

  Vajad sõelutud mulda Tartus, Tartumaal või lähiümbruses? Müüme looduslikku mulda, mis sobib suurepäraselt aiatöödeks, haljastustöödeks, aia tasandamiseks, taimede kasvatamiseks jms. Toimetame mulla kohale kallurauto või poolhaagisega.

  Freesasfalti müük

  Freesasfalti müük Tartus ja Tartumaal. Freesasfalt ehk üles freesitud asfalt on taaskasutusse võetud teekate, mis koosneb purustatud asfaltist ja bituumenist. Freesasfalt on hea kattelahendus väikese koormusega teedele, platsidele ja parklatele.

  Killustiku müük

  Killustiku müük koos transpordiga. Müüme killustikku ja toimetame selle kohale Tartus, Tartumaal ja lähiümbruses. Saadaval erinevad suurused ehk fraktsioonid: Peenkillustik, keskmine killustik, jämekillustik – mida jämedam killustik, seda suurem koormustaluvus.

  Ehitusliiva müük

  Ehitusliiva müük Tartus ja Tartumaal. Ehitusliiv on ideaalne komponent erinevateks ehitusega seotud protsessideks: tsemendi valmistamiseks, teede ehitamiseks, sillutiste rajamiseks aluskihina ja teisteks ehitustöödeks. Toimetame liiva vajadusel otse ehitusplatsile.

  Multši müük

  Multši müük Tartus ja Tartumaal – koos transpordiga. Multš on puukoorest või hakkepuidust valmistatud puistematerjal, mida kasutatakse dekoratiivse kattena hekkide all ja peenardes, aga ka näiteks jalgteede, metsaradade ja terviseradade kattena.

  Kruusa müük

  Purustatud kruusa ja loodusliku kruusa müük. Meie laoplats asub Tõrvandis, kust veame kruusa sihtkohtadesse kallurauto või poolhaagisega. Kruus sobib hästi väiksema koormusega teede rajamiseks või täitematerjaliks kohtades, kus on vaja hästi tihendatavat aluspinda.