Multši müük

Multši müük ja transport Tartus ja Tartumaal

Valmistame hakkepuidust multši ja müüme seda nii väiksemates kui ka suuremates kogustes. Multš on efektne ja dekoratiivne materjal teeradade ja peenarde katmiseks ja kaunistamiseks, aidates hoida niiskust, tõkestades umbrohu kasvu ja kaitstes tallatavaid pindasid.

Milleks multši kasutatakse?

Multš leiab peamiselt kasutust peenardes ja hekkide all ning lisaks praktilisusele näeb ka hea ja efektne välja, andes peenardele koheselt hooldatud ilme. Kasutades multši all ka geotekstiili või muud selleks otstarbeks mõeldud aluskatet, võib multšitud peenar püsida ilus ja umbrohust vaba pikka aega. Lisaks sellele aitab multš hoida maapinna niiskust luues taimedele viljakama kasvukeskkonna.

Multš eelistatud katteks jalgradadele, metsaradadele ja terviseradadele.  Hakkepuidust valmistatud multš laguneb aeglasemalt kui männikoor ja on seetõttu hea lahendus tallatavate pindade katmiseks nagu mänguväljakud, jalgrajad või isegi väiksemad platsid. 

Multši hind

 • Multši hind on  40 € / m3 + km

Multši transport Tartu linna piires

 • 15 tonnine kallur (koorem) – 35 € + km
 • 30 tonnine poolhaagis (koorem) – 45 € + km

Multši transport Tartust kaugemale

 • Meie laoplats ja vedude alguspunkt asub Tõrvandis.
 • Kaugemate sihtkohtade puhul rakendub koormale veotasu 1.5 € kilomeetri kohta (nii edasi kui ka tagasi).

NB! Kõigile hindadele lisandub käibemaks

Miks valida hakkepuidust valmistatud multš?

Hakkepuidust valmistatud multš kuulub orgaaniliste multšide hulka ja võimaldab kasulikult ära kasutada puitmaterjali, millele on muud otstarvet ja kasutusviisi keeruline leida. Hakkepuidust multš jaotub tavaliselt lehtpuu või okaspuumultšiks ning laguneb aeglasemalt kui männikoorest multš. Seega on hakkepuidust multš lisaks dekoratiivsele kasutusele sobiv ka jalgradade, platside ja mänguväljakute katteks, kus tallatakse peal rohkem ning kate võiks olla vastupidavam.

Kuidas on multškate kasulik mullale?

Peale selle, et multš annab peenardele ja istutsaladele visuaalselt hoolitsetud ja atraktiivse ilme, on see kasulik ka mullastikule. Multš on keskkonnasõbralik ja ei kujuta endast ohtu loomadele egainimestele. Kuid lisaks sellele pakub see pinnasele mõistlikku ventilatsiooni, kaitstes seda samal ajal kuivamise ja erosiooni eest. Läbi selle paraneb mulla veeregulatsioon. Lisaks pärsib multškate umbrohu kasvu ja kaitseb taimede juurestikke.

Küsi multši hinnapakkumist

  Saada võimalikult täpsed andmed

  Vaatame üle, kuhu ja millist kogus soovid ning teeme hinnapakkumise kiirelt ja mugavalt. Mida rohkem infot sisestad, seda kiiremini saad ka meiepoolse hinnapakkumise.

  Küsi meilt nõu

  Kui Sul on küsimusi puisteainete, nende veo, ligipääsetavuse ja teiste asjassepuutuvate teemade osas, võta meiega ühendust – nõustame ja aitame.

  Killustiku müük

  Killustiku müük koos transpordiga. Müüme killustikku ja toimetame selle kohale Tartus, Tartumaal ja lähiümbruses. Saadaval erinevad suurused ehk fraktsioonid: Peenkillustik, keskmine killustik, jämekillustik – mida jämedam killustik, seda suurem koormustaluvus.

  Mulla müük

  Vajad sõelutud mulda Tartus, Tartumaal või lähiümbruses? Müüme looduslikku mulda, mis sobib suurepäraselt aiatöödeks, haljastustöödeks, aia tasandamiseks, taimede kasvatamiseks jms. Toimetame mulla kohale kallurauto või poolhaagisega.

  Kruusa müük

  Purustatud loodusliku kruusa müük. Meie laoplats asub Tõrvandis, kust veame kruusa sihtkohtadesse kallurauto või poolhaagisega. Kruus sobib hästi väiksema koormusega teede rajamiseks või täitematerjaliks kohtades, kus on vaja hästi tihendatavat aluspinda.

  Ehitusliiva müük

  Ehitusliiva müük Tartus ja Tartumaal. Ehitusliiv on ideaalne komponent erinevateks ehitusega seotud protsessideks: tsemendi valmistamiseks, teede ehitamiseks, sillutiste rajamiseks aluskihina ja teisteks ehitustöödeks. Toimetame liiva vajadusel otse ehitusplatsile.

  Freesasfalti müük

  Freesasfalti müük Tartus ja Tartumaal. Freesasfalt ehk üles freesitud asfalt on taaskasutusse võetud teekate, mis koosneb purustatud asfaltist ja bituumenist. Freesasfalt on hea kattelahendus väikese koormusega teedele, platsidele ja parklatele.

  Multši müük

  Multši müük Tartus ja Tartumaal – koos transpordiga. Multš on puukoorest või hakkepuidust valmistatud puistematerjal, mida kasutatakse dekoratiivse kattena hekkide all ja peenardes, aga ka näiteks jalgteede, metsaradade ja terviseradade kattena.