Freesasfalti müük Tartus

Freesasfalti müük ja transport Tartus ja Tartumaal

Müüme freeasfalti ja toimetame selle kohale Tartus, Tartumaal ja lähiümbruses. Freesasfalt ehk taaskasutatud asfalt on saadud vana asfaltkatte purustamise teel ning koosneb asfaltist ja bituumenist. Tänu suurele bituumeni sisaldusele sobib Eesti freesasfalt suurepäraselt tolmuvaba kattena taaskasutamiseks.

Milleks freesasfalti kasutatakse?

Freesasfalti kasutatakse peamiselt teede ehituses ning tegemist on mitmekülgse materjaliga. See sobib nii lohkude ja aukude täitmiseks kuid tänu suurele bituumenisisaldusele ka pinnakattena väiksema liikluskoormusega teedel, kõnniteedel, sissesõiduteedel platsidel ja parklates. Freesasfalti peamine eelis näiteks kruusa ees on see, et tegemist on tolmuvaba kattega.

Freesasfalti on hea tasandada, see on soodne ning vastupidav. Eriti tugeva lõpptulemuse saab siis, kui freesasfaltiga kaetud pind (tee, plats, parkla) teerulliga üle käia. Siis peab see vastu ka suuremalt koormusele, näiteks suuremate masinate parkla kattekihina.

Freesasfalti hind

 • Freesasfalti hind on al. 12 € / tonn + km

Freesasfalti transport Tartu linna piires

 • 15 tonnine kallur (koorem) – 35 € + km
 • 30 tonnine poolhaagis (koorem) – 45 € + km

Freesasfalti transport Tartust kaugemale

 • Meie laoplats ja vedude alguspunkt asub Tõrvandis.
 • Kaugemate sihtkohtade puhul rakendub koormale veotasu 1.5 € kilomeetri kohta (nii edasi kui ka tagasi).

NB! Kõigile hindadele lisandub käibemaks

Miks valida freesasfalt?

Võrreldes muude pinnasekatete, sealhulgas uue asfaltiga, on freesasfalt võrdlemisi madalate hoolduskuludega. Erinevalt uuest asfaltkattest ei vaja see regulaarselt tihendamist või aukude täitmist – lahtised piirkonnad tuleb vaid vastavalt vajadusele uuesti kokku pressida.

Seega ühendab freesasfalt endas mitu head omadust – soodne pinnakate, mis on väiksema koormuse puhul vastupidav ning vajab vähe hooldust.

Freesasfalt on hea alternatiiv teistele pinnakatetele

Freesasfalti tasub võtta tõsise alternatiivina näiteks uuele asfaltkattele, kruusale või ka betoonile. Freesasfalt pole küll ehk nii sile või esteetiliselt kaunis kui uus asfalt või betoon, kuid on sitke materjal mis sobib suurepäraselt nii sissesõidutee rajamiseks, parkimiskohtade loomiseks kui ka kõnniteedele – ning seda taskukohase hinnaga.

Ilmastikule vastupidav pinnakate

Eestis on neli aastaaega ja see tähendab täiendavat koormust kõikidele materjalidele, mis peavad vastu pidama intensiivsele päikesele, karmile pakasele, üle ujutamisele, külmumisele ja sulamisele. Freesasfalt on küllaltki sitke ja üllatavalt poorne materjal. See on vastupidavam suurtele temperatuurikõikumistele ja ka poorsem kui uus asfalt. See tähendab, et freesasfaltiga kaetud pindade drenaaž on efektiivsem ja talvel tekkivad kahjustused väiksemad. 

Kasuta keskkonnasõbralikku taaskasutatud materjali, mis on saadaval taskukohase hinnaga! Telli freesasfalt koos kohaleveoga. Kui Sa ei tea täpselt kui palju freesipuru on vaja või tekib muid küsimusi, anna meile teada – aitame selgust saada.

Küsi freesasfalti hinnapakkumist

  Saada võimalikult täpsed andmed

  Vaatame üle, kuhu ja millist kogus soovid ning teeme hinnapakkumise kiirelt ja mugavalt. Mida rohkem infot sisestad, seda kiiremini saad ka meiepoolse hinnapakkumise.

  Küsi meilt nõu

  Kui Sul on küsimusi puisteainete, nende veo, ligipääsetavuse ja teiste asjassepuutuvate teemade osas, võta meiega ühendust – nõustame ja aitame.

  Killustiku müük

  Killustiku müük koos transpordiga. Müüme killustikku ja toimetame selle kohale Tartus, Tartumaal ja lähiümbruses. Saadaval erinevad suurused ehk fraktsioonid: Peenkillustik, keskmine killustik, jämekillustik – mida jämedam killustik, seda suurem koormustaluvus.

  Mulla müük

  Vajad sõelutud mulda Tartus, Tartumaal või lähiümbruses? Müüme looduslikku mulda, mis sobib suurepäraselt aiatöödeks, haljastustöödeks, aia tasandamiseks, taimede kasvatamiseks jms. Toimetame mulla kohale kallurauto või poolhaagisega.

  Kruusa müük

  Purustatud loodusliku kruusa müük. Meie laoplats asub Tõrvandis, kust veame kruusa sihtkohtadesse kallurauto või poolhaagisega. Kruus sobib hästi väiksema koormusega teede rajamiseks või täitematerjaliks kohtades, kus on vaja hästi tihendatavat aluspinda.

  Ehitusliiva müük

  Ehitusliiva müük Tartus ja Tartumaal. Ehitusliiv on ideaalne komponent erinevateks ehitusega seotud protsessideks: tsemendi valmistamiseks, teede ehitamiseks, sillutiste rajamiseks aluskihina ja teisteks ehitustöödeks. Toimetame liiva vajadusel otse ehitusplatsile.

  Multši müük

  Multši müük Tartus ja Tartumaal – koos transpordiga. Multš on puukoorest või hakkepuidust valmistatud puistematerjal, mida kasutatakse dekoratiivse kattena hekkide all ja peenardes, aga ka näiteks jalgteede, metsaradade ja terviseradade kattena.

  Freesasfalti müük

  Freesasfalti müük Tartus ja Tartumaal. Freesasfalt ehk üles freesitud asfalt on taaskasutusse võetud teekate, mis koosneb purustatud asfaltist ja bituumenist. Freesasfalt on hea kattelahendus väikese koormusega teedele, platsidele ja parklatele.