Killustiku müük Tartus

Killustiku müük ja transport Tartus ja Tartumaal

Killustiku müük ja transport – pakume erineva jämedusega ehk fraktsioonide suurusega killustikku. Killustikku toodetakse kivimi purustamise ja sõelumise teel ning tegemist on levinud ehitusmaterjaliga. Soovid oma ehitusprojektile tugevat aluspinda? Killustik sobib selleks suurepäraselt.

Milleks killustikku kasutatakse?

Killustik on ehitusmaterjalina kasutusel üle maailma ning leiab laialdast kasutust teede ehituses – aluspinnana ning ka asfalti tootmisel. Asfaltiga kaetakse nii sõiduteid, kõnniteid, platse kui ka parklaid. Samamoodi on killustik asendamatu ehitusel vundamentide aluskihina ning näiteks betooni segamisel.

Killustiku kasutuse puhul tasub täheldada, et iga jämedusega killustik ei sobi igaks otstarbeks. Jämedamat ehk suurema fraktsiooniga killustikku kasutatakse toetava aluskihina kohtades, kus on suur koormus ning oluline minimaliseerida läbivajumise ohtu. Peenema fraktsiooniga killustikku saab kasutada näiteks kodustes tingimustes teeradade loomiseks, peenardes ja dekoratiivsetel eesmärkidel. Samuti kasutatakse seda näiteks asfaltisegu tootmisel.

Killustiku hind

 • Peenkillustik 0-4 mm fraktsioonidega: 12 € / tonn
 • Peenkillustik 0-8 mm fraktsioonidega: 12 € / tonn
 • Peenkillustik 4-16 mm fraktsioonidega: 13 € / tonn
 • Keskmine killustik 16-32 mm fraktsioonidega: 14 € / tonn
 • Jämekillustik 32-64 mm fraktsioonidega: 12 € / tonn
 • Jämekillustik 0-100 mm fraktsioonidega: 12 € / tonn
 • Jämekillustik 100-300 mm fraktsioonidega: 12 € / tonn

Killustiku transport Tartu linna piires

 • 15 tonnine kallur (koorem) – 35 € + km
 • 30 tonnine poolhaagis (koorem) – 45 € + km

Killustiku transport Tartust kaugemale

 • Meie laoplats ja vedude alguspunkt asub Tõrvandis.
 • Kaugemate sihtkohtade puhul rakendub koormale veotasu 1.5 € kilomeetri kohta (nii edasi kui ka tagasi).

NB! Kõigile hindadele lisandub käibemaks

Jämekillustik

Killustikku toodetakse Eestis peamiselt paekivi purustamise teel. Purustamisjärgselt killustik sõelutakse ja nii saadakse erinevate fraktsiooni suurustega lõpptoodang.

Jämekillustik on kõige suuremate fraktsioonidega ning kasutusel kohtades, kus on suured koormused – näiteks maanteede ehituses toestava aluskihina. Jämekillustiku läbivajumise oht on kõige väiksem ning sellest ehitatud aluspind kõige stabiilsem. Pakume jämekillustikku fraktsioonidega 32-64 mm, 0-100 mm ja 100-300 mm

Keskmise jämedusega killustik

Keskmine killustik on ka nime järgi arusaadavalt jämekillustikust peenemate fraktsioonidega. Keskmine killustik on kasutusel peamiselt ehituses – vundamendipadja aluskihina või toetava kihina sillutiste ja liivapadja all. Pakume keskmise jämedusega killustikku fraktsiooni suurusega 16-32 mm. Saame keskmise killustiku toimetada otse ehitusplatsile kas 15t kallurauto või 30t poolhaagisega.

Peenkillustik

Peenkillustik on oluline nii ehitusmaterjalina üldehituses kui ka teedeehituses. Just peenkillustikku kasutatakse erinevates betoonisegudes ning asfalti tootmisel. Lisaks saab peenkillustikku kasutada ka pinnakattena platsidel ja väiksema koormusega teedel, näiteks jalgteedel.

Pakume kolme erineva fraktsioonide suurusega peenkillustikku: 0-4 mm, 0-8 mm ja 4-16 mm. Killustiku laoplats asub Tõrvandis ning toimetame seda kallurautode või poolhaagistega soovitud sihtkohta Lõuna-Eestis.

Küsi killustiku hinnapäringut

  Saada võimalikult täpsed andmed

  Vaatame üle, kuhu ja millist kogus soovid ning teeme hinnapakkumise kiirelt ja mugavalt. Mida rohkem infot sisestad, seda kiiremini saad ka meiepoolse hinnapakkumise.

  Küsi meilt nõu

  Kui Sul on küsimusi puisteainete, nende veo, ligipääsetavuse ja teiste asjassepuutuvate teemade osas, võta meiega ühendust – nõustame ja aitame.

  Mulla müük

  Vajad sõelutud mulda Tartus, Tartumaal või lähiümbruses? Müüme looduslikku mulda, mis sobib suurepäraselt aiatöödeks, haljastustöödeks, aia tasandamiseks, taimede kasvatamiseks jms. Toimetame mulla kohale kallurauto või poolhaagisega.

  Freesasfalti müük

  Freesasfalti müük Tartus ja Tartumaal. Freesasfalt ehk üles freesitud asfalt on taaskasutusse võetud teekate, mis koosneb purustatud asfaltist ja bituumenist. Freesasfalt on hea kattelahendus väikese koormusega teedele, platsidele ja parklatele.

  Kruusa müük

  Purustatud loodusliku kruusa müük. Meie laoplats asub Tõrvandis, kust veame kruusa sihtkohtadesse kallurauto või poolhaagisega. Kruus sobib hästi väiksema koormusega teede rajamiseks või täitematerjaliks kohtades, kus on vaja hästi tihendatavat aluspinda.

  Ehitusliiva müük

  Ehitusliiva müük Tartus ja Tartumaal. Ehitusliiv on ideaalne komponent erinevateks ehitusega seotud protsessideks: tsemendi valmistamiseks, teede ehitamiseks, sillutiste rajamiseks aluskihina ja teisteks ehitustöödeks. Toimetame liiva vajadusel otse ehitusplatsile.

  Multši müük

  Multši müük Tartus ja Tartumaal – koos transpordiga. Multš on puukoorest või hakkepuidust valmistatud puistematerjal, mida kasutatakse dekoratiivse kattena hekkide all ja peenardes, aga ka näiteks jalgteede, metsaradade ja terviseradade kattena.

  Killustiku müük

  Killustiku müük koos transpordiga. Müüme killustikku ja toimetame selle kohale Tartus, Tartumaal ja lähiümbruses. Saadaval erinevad suurused ehk fraktsioonid: Peenkillustik, keskmine killustik, jämekillustik – mida jämedam killustik, seda suurem koormustaluvus.