Ehitusliiva müük

Ehitusliiva müük ja transport Tartus ja Tartumaal

Ehitusliiva müük ja transport nii väiksemates kui ka suuremates kogustes. Pakume kvaliteetset ehitusliiva ning transpordime selle kliendi soovitud asukohta Lõuna-Eestis. Ehitusprojekt seisab liiva taga? Saame kiirelt aidata.

Milleks ehitusliiva kasutatakse?

Nagu ka nimi vihjab on ehitusliiv oluline komponent erinevatel ehitustöödel nii ehitussegudes kui ka hea drenaaživõimega aluskihina. Ehitusliiv sobib suurepäraselt tsemendi ja mördi tegemiseks ning ka asfaltisegudesse.

Ehitusliiva kasutatakse ka teede, torustike ja trasside ehitusel vett ära juhtiva dreenkihina ning sillutiste aluskihina, kuna see on hästi tasandatav ja tihendatav.

Ehitusliiva hind

 • Ehitusliiva hind on 10 € / tonn + km

Ehitusliiva transport Tartu linna piires

 • 15 tonnine kallur (koorem) – 35 € + km
 • 30 tonnine poolhaagis (koorem) – 45 € + km

Ehitusliiva transport Tartust kaugemale

 • Meie laoplats ja vedude alguspunkt asub Tõrvandis.
 • Kaugemate sihtkohtade puhul rakendub koormale veotasu 1.5 € kilomeetri kohta (nii edasi kui ka tagasi).

NB! Kõigile hindadele lisandub käibemaks

Ehitusliiva omadused

Ehitusliiv on hea kvaliteediga liiv, milles pole liiga väikseid ega liiga suuri osakesi ning muud orgaanilist materjali või võõrkehi. Sellist puhast liiva on väga hea kasutada ehitustegevuses erinevate segude valmistamiseks – näiteks betoonisegudes. Samuti on see suurepärane materjal, millele laduda sillutiskive, kuna pärast tihendamist ei jää ette segavaid suuri kive või konarusi, mis takistavad või raskendavad sillutiskivide ladumist. Ehituskiiv sobib kasutamiseks ka laste liivakastides, kuna tegemist on puhta liivaga.

Küsi ehitusliiva hinnapäringut

  Saada võimalikult täpsed andmed

  Vaatame üle, kuhu ja millist kogus soovid ning teeme hinnapakkumise kiirelt ja mugavalt. Mida rohkem infot sisestad, seda kiiremini saad ka meiepoolse hinnapakkumise.

  Küsi meilt nõu

  Kui Sul on küsimusi puisteainete, nende veo, ligipääsetavuse ja teiste asjassepuutuvate teemade osas, võta meiega ühendust – nõustame ja aitame.

  Killustiku müük

  Killustiku müük koos transpordiga. Müüme killustikku ja toimetame selle kohale Tartus, Tartumaal ja lähiümbruses. Saadaval erinevad suurused ehk fraktsioonid: Peenkillustik, keskmine killustik, jämekillustik – mida jämedam killustik, seda suurem koormustaluvus.

  Mulla müük

  Vajad sõelutud mulda Tartus, Tartumaal või lähiümbruses? Müüme looduslikku mulda, mis sobib suurepäraselt aiatöödeks, haljastustöödeks, aia tasandamiseks, taimede kasvatamiseks jms. Toimetame mulla kohale kallurauto või poolhaagisega.

  Kruusa müük

  Purustatud loodusliku kruusa müük. Meie laoplats asub Tõrvandis, kust veame kruusa sihtkohtadesse kallurauto või poolhaagisega. Kruus sobib hästi väiksema koormusega teede rajamiseks või täitematerjaliks kohtades, kus on vaja hästi tihendatavat aluspinda.

  Multši müük

  Multši müük Tartus ja Tartumaal – koos transpordiga. Multš on puukoorest või hakkepuidust valmistatud puistematerjal, mida kasutatakse dekoratiivse kattena hekkide all ja peenardes, aga ka näiteks jalgteede, metsaradade ja terviseradade kattena.

  Freesasfalti müük

  Freesasfalti müük Tartus ja Tartumaal. Freesasfalt ehk üles freesitud asfalt on taaskasutusse võetud teekate, mis koosneb purustatud asfaltist ja bituumenist. Freesasfalt on hea kattelahendus väikese koormusega teedele, platsidele ja parklatele.

  Ehitusliiva müük

  Ehitusliiva müük Tartus ja Tartumaal. Ehitusliiv on ideaalne komponent erinevateks ehitusega seotud protsessideks: tsemendi valmistamiseks, teede ehitamiseks, sillutiste rajamiseks aluskihina ja teisteks ehitustöödeks. Toimetame liiva vajadusel otse ehitusplatsile.